Kendall Jenner Altın Diş Taktırdı

0
353

Geçtiğimiz gece bir derginin partisine giderken kameralara yakalanan Kendall Jenner’ın yeni dişleri herkesi şaşkına çevirdi.

ŞİMDİLERDE KÖYLERDE YAŞLILAR TAKIYOR

Eskiden denizciler ağzına mutlaka bir altın diş taktırırmış. Hani olur da evinden uzakta bir yerde vefat ederse ve parasız pulsuz kalırsa, ağzındaki dişi satıp cenaze masraflarını karşılasınlar diye… Bu durum günümüzde de değişmedi. Özellikle köylerde yaşlı amcalar, teyzeler, paralarını yastık altı yapmaktansa, altın dişe yatırıyor. Yarın öbür gün bir şey olursa dişlerini satsınlar diye. Tabii sadece yatırım amaçlı değil, sırf zenginliğini gözler önüne sermek isteyenler de dişlerini altınla kaplatıyor.

Kendall Jenner Altın Diş Taktırdı
Kendall Jenner Altın Diş Taktırdı

DÜNYA STARLARI TAKTI, MODA OLDU

Ülkemizde daha çok statü sembolü olarak kullanılan dişler, yaklaşık dört yıl önce dünyaca ünlü starları da sarmıştı. Madonna’dan Rihanna’ya, Lana Del Rey’den Miley Cyrus’a, Lady Gaga’dan Charlie Sheen’e ve Justin Bieber’e kadar pek çok isim ya altın tel taktırıyor ya da altın kaplama yaptırıyordu. Diş üstüne elmas ve pırlanta taktıranlar da bir hayli fazlaydı. Üstelik bazı Hollywood ünlüleri işi biraz daha abartıp 32 dişini birden kaplatıyordu.

KENDALL JEENER DA AKIMA KAPILDI

Bu akıma podyumların aranılan ismi Kendall Jenner da katıldı. Fakat Kendall’ın diğer isimlerden tek farkı, o, kaplama ya da diş teli taktırmadı. Muhtemelen sol üst iki dişini çektirerek, yerine altın diş taktırdı.

Kaynak: Sözcü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here