Beauty Blender Makyaj Süngeri

0
472

Beauty Blender Makyaj Süngeri Nasıl Kullanılır?

Amerika’da üretilen ve kısa bir sürede tüm makyaj uzmanları ve kadınlar tarafından kullanılan bir ürün haline gelen Beauty Blender makyaj süngeri, açık hücreli bir yapıya sahiptir ve az miktarda su ile ıslatılarak kullanılır. Bu da, süngerin “dolu” olmasını sağlar, böylece makyaj ürünü emici olmaktan ziyade süngerin üzerine oturur ve her seferinde daha az ürün kullanmanızı sağlar. Çevreye zarar vermeyen bir üründür. Uygulamasına gelince; ilk olarak suda ıslatılan sünger, daha sonra sıkılarak içindeki suyu bırakması sağlanır. Ardından bir miktar fondötene sürülüp yüze uygulanmaya başlanır.

Islak bir ürün olduğundan, likit fondötenlerle birlikte kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca ıslaklığı ile ciltte doğal bir görünüm yaratır ve klasik bir makyaj ile ciltte oluşan kalıntılar olmaz. Böylece kusursuz bir makyaj görünümü elde edebilirsiniz. Islattığınızda iki katına kadar büyüyen ve uygulaması oldukça eğlenceli olan Beauty Blender makyaj süngeri, birçok pahalı makyaj fırçasına da taş çıkartıyor. Orijinal pembe rengi, en popüleri. Onun yanı sıra, daha sonra çıkan beyaz renkli makyaj süngeri de en az onun kadar popüler. Tek başına birkaç fondötenin görevini üstlenebilen bu makyaj süngeri, ten makyajında en iyi seçeneklerden.

Beauty Blender Makyaj Süngeri
Beauty Blender Makyaj Süngeri

Peki Fiyatı Ne Kadar? Uygun Mu ?

Beauty Blender makyaj süngeri ürünlerini, Sephora mağazalarından, Gratis ve Watson’s gibi kozmetik marketlerden satın alabilirsiniz. Süngeri, Beauty Blender’ın internet adresinden de online olarak satın alabilirsiniz. Birçok farklı ürün seçeneği bulunan bu süngerin klasik ürünü olan “Original Single”‘ın fiyatı 65 TL. Red Carpet, kırmızı halı olarak bilinen diğer makyaj süngeri ise 49.90 TL. Daha farklı Beauty Blender makyaj süngeri ürünleri için firmanın resmi Türkiye sayfasına göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here