Sevgiliniz hakkında bilmeniz gereken önemli şeyler

0
526

Eşinizin ya da sevgilinizin sevdiği veya hoşlandığı şeyler hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Geçen uzun yıllardan sonra birbirinizi tanıyıp tanımadığınıza emin olabiliyor musunuz?

Bu konuda hala şüpheye düşüyorsanız yazımıza bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz…

Kalbine giden yol midesinden mi geçiyor?

‘’Erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer’’.Bu söz çoğu zaman kulağınıza gelmiştir. Sevgilinizin ya da erkek arkadaşınızın hangi yemekleri sevdiğini öğrenmeye çalışın. Yemek kadınlar için çok fazla önemli olmasa da erkeklerin neredeyse hayata bağlanma ve yaşama sebebidir.

Sevgiliniz hakkında bilmeniz gereken şeyler
Sevgiliniz hakkında bilmeniz gereken şeyler

Kan grubunu biliyor musunuz?

Sevgilinizin kalbini biliyorsunuz fakat kan grubunu bilmiyor musunuz? Bilmiyorsanız hemen öğrenmelisiniz.  İlişkiler de acil durumlarda nelere ihtiyaç olduğunu bilmek önemlidir.

Heyecan duyduğu şeyleri öğrenin

Çocuğunuzun ya da kardeşinizin en ufak bir hareketinde ya da bakışında ne yapacağını ne düşündüğünü az çok tahmin edersiniz. Aynı durumu eşinizde de yaşamalısınız.

Özellikle ne zaman gergin olduğunu onun bir bakışından anlamalısınız. Bu gözlem sayesinde şiddetli patlama anlarının önüne geçebilir onu dizginleyebilirsiniz.

Çocukluk fantezilerini biliyor musunuz?

Eşiniz ya da sevgiliniz bugün başarılı bir iş adamı öğretmen veya bir avukat olabilir.  Ancak oda bir zamanlar kocaman hayallere sahip küçücük bir çocuktu.

Eşinizin veya sevgilinizin çocukluk düşerini bilmek onu en iyi tanıma yollarından bir tanesidir. Bu sayede duygusal mı, hayalperest mi ya da gerçekçi bir kişiliğe mi sahip gibi karakteristik özelliklerini anlamış olursunuz.

Doğum günleri hakkında ne düşünüyor?

Kadınlar genellikle doğum günlerini kalabalık bir parti ortamında gerçekleştirmekten hoşlanırlar. Tabii bazı erkekler içinde durum aynıdır. Fakat bazıları erkekler tam tersini düşünerek baş başa kalmayı tercih ederler.

Genellikle eşler birbirlerini bu konuda tanıyamadıkları birbirleriyle ters düşerler. Eşinizin en mutlu gününün zehir olmasını istemiyorsanız doğum gününde  ne tür bir organizasyondan hoşlandığını öğrenmelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here